Smerfy

Oddział IV 4,5 – latki
Godziny pracy oddziału: 7.00 – 17.00
Rok szkolny 2018/2019
Prowadzą nauczycielki: p. Bystrowska I., p. Jurasz M.
Pomoc techniczna: p. Siemieńczuk E.

Co u nas słychać

Z wizytą u fryzjera

Dzięki uprzejmości mamy Krystiana T. mogliśmy zwiedzić salon fryzjerski. Poznaliśmy pracę fryzjerki, wszystkie narzędzia i przyrządy. Pani fryzjerka wszystko nam pokazała, opowiedziała, a każdy z nas wyszedł z nową fryzurą.

Śladami Św. Mikołaja

Święty Mikołaj zostawił u nas list, w którym przekazał kilka zadań dla Smerfów. Rysowaliśmy co dobrego ostatnio zrobiliśmy, szukaliśmy prezentów w szatni i rozmawialiśmy jak pomagać innym.


Andrzejki

Gościliśmy dzieci z SP 12. które zorganizowały w naszym przedszkolu zabawę Andrzejkową. Były wspólne tańce i pląsy oraz wróżenie imion przyszłych żon i mężów a także zawodów wykonywanych w przyszłości. Wrażenia niezapomniane.

Dzień Pluszowego Misia

Tak obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Nie zabrakło tańców ani konkursów, czyli dobrej zabawy z najlepszymi przyjaciółmi wszystkich dzieci- Misiami.


Żołnierz w Smerfach

Dzięki uprzejmości pana Mariusza z naszego przedszkola, dzieci z grupy Smerfy dowiedziały się czego potrzebuje żołnierz i jakie ma wyposażenie w plecaku. Dziękujemy panie Mariuszu!

Dziewczyny jak maliny

Nasze dziewczyny są jak maliny i pięknie przygotowały się na pokaz mody patriotycznej.


Wrzesień w Smerfach

Za nami pierwszy miesiąc w przedszkolu. Duuużo się działo: powitaliśmy jesień - obchodziliśmy dzień Grzyba, lepiliśmy z plasteliny, odbijaliśmy rączki, wspólnie razem zrobiliśmy sałatkę z przepysznych owoców, która szybko zniknęła. Wspólnie zrobiliśmy też pocztówkę, a każdy z nas namalował piękną flagę.