Grupy

Wydarzenia w naszym przedszkolu.

KĄCIK PRZYRODY

Chociaż za oknem jeszcze zimno w kąciku przyrody już czuć wiosnę.    

Gratulacje!


Nasza koleżanka Patrycja Wierzbicka wzięła udział w konkursie plastycznym "Co to jest zdrowie".Jej praca została wyróżniona.Gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!


PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY


Smerfy dobrze przygotowały się do PIERWSZEGO DNIA WIOSNY. Wykonały  Marzannę oraz nauczyły się o niej wierszyka. Ze swoją kukłą odwiedziły maluchy, którym opowiedziały o zwyczaju topienia Marzanny i przeganianiu zimy do morza. Potem, wyszły na spacer z okrzykiem: Precz zimo zła!!!!!!!!!!

Dogoterapia

Wizyta pani Pauliny z psem uświadomiła dzieciom jak bezpiecznie i odpowiedzialnie postępować z czworonogiem.Piesek zaprezentował kilka sztuczek. Odpowiednio dobrane zabawy i ćwiczenia z bezpośrednim udziałem psa terapeuty przełamywały bariery lęku i strachu  dzieci przed zwierzęciem. Zajęcia te dostarczyły dzieciom wiele pozytywnej energii.

Wizyta trenera i uczniów ze szkoły Karate

Bardzo interesujące spotkanie na którym dzieci z wielkim zainteresowaniem obserwowały umiejętności uczniów szkoły karate. Dzieci dowiedziały się ile wysiłku, czasu, pracy a także dyscypliny wymaga trenowanie karate.

Wizyta Ratowników z Grupy Ratowniczej Nadzieja

Starszaki obserwowały w jaki sposób rozpoznawać ważne symptomy świadczące o potrzebie ratowania człowieka, nauczyły się udzielać pierwszej pomocy, próbowały układać kolegów w pozycji bocznej- bezpiecznej oraz bandażowały ręce kolegom. To było naprawdę pouczające i ciekawe spotkanie.  

Imieniny Ludwiczki

W miniony tydzień obchodziliśmy imieniny Wesołej Ludwiczki. Każdego dnia były jakieś niespodzianki. Dzieci brały udział w podchodach i dniu zdrowej żywności , oglądały teatrzyk przygotowany przez Panie z grup, świętowały imieniny wesołej Ludwiczki dyskoteką, konkursami i tortem. Poniżej krótka fotorelacja.

Dzień zdrowia z Wesołą Ludwiczką

Dzieci uczęszczające do grupy ,,Smerfy" wykonały zdrowe owocowe koreczki, z których powstał  owocowy jeż :) .

Podchody w poszukiwaniu Piernikowego Króla

Dzień Kobiet- Dzień Chłopaka

Małe kobietki w tym szczególnym dniu otrzymały kwiatki i coś słodkiego :) a tym samym odwdzięczyły się chłopakom i przed dzień Ich święta także obdarowały ich pysznościami :) "czerpmy radość nie z brania ale przede wszystkim z dawania"
 

czyste powietrze wokół nas

Wiemy co dymi, co szkodzi. Jak papieros zatruwa nam życie... wykonywaliśmy ulotki przeciw paleniu oraz wymyślaliśmy hasła antytytoniowe. dużo nauczyliśmy się o zdrowiu. a Naszym dzieciom naprawdę na nim zależy.

Uczymy się o dinozaurach

Urodziny Małgosi

Wizyta pielęgniarek

Nasze przedszkole odwiedziły pielęgniarki. W bardzo ciekawy sposób opowiedziały nam o swojej pracy, jaka jest trudna, a jednocześnie przynosi wiele radości.Panie pokazały nam jak można uratować ludzkie życie. Zademonstrowały stetoskop. Możliwość posłuchania bicia serca wzbudziła ogromne zainteresowanie. Na koniec były zadania sprawdzające stopień opanowania wiadomości, z którymi dzieci poradziły sobie wyśmienicie.

Dzień zdrowia z Wesołą Ludwiczką

Robimy pyszny koktajl bananowy.

Święto Wesołej Ludwiczki

Tydzień atrakcji z Wesołą Ludwiczką rozpoczęliśmy od Retra Kina Bambina. Oglądaliśmy bajkę ,, O Wesołej Ludwiczce'' jedząc popcorn. Następnie dostaliśmy list od Ludwiczki, która poprosiła nas o odnalezienie Króla z piernika. Nie było to łatwe, pokonaliśmy długą drogę , trzymając się wskazówek. Wykonaliśmy wszystkie zadania i w nagrodę dostaliśmy pyszne pierniki od Króla.

Zabawy z Wesołą Ludwiczką

Dzisiaj z okazji obchodów tygodnia Ludwiczki zamieniliśmy się w głównych bohaterów opowiadania "O Wesołej Ludwiczce" A. Świrszczyńskiej. Musieliśmy poruszać sylwetami zgodnie ze słowami słuchowiska. Dostarczyło nam to wiele radości i uśmiechów. <br>

My- w strażackich kaskach

My- w strażackich kaskach

 

Wizyta strażaków

Mamo! Tato! Nasze przedszkole odwiedzili niedawno strażacy! I przyjechali do nas prawdziwym wozem strażackim! Pokazali nam też z czego składa się ich strój do gaszenia pożarów.Opowiedzieli nam też o swojej pracy i o możliwych źródłach pożaru oraz o tym, jak powinniśmy się zachować, kiedy wybucha pożar. (więcej zdjęć w grupie Tygryski)Wizyta strażaków

Mamo! Tato! Nasze przedszkole odwiedzili niedawno strażacy! I przyjechali do nas prawdziwym wozem strażackim! Pokazali nam też z czego składa się ich strój do gaszenia pożarów.Opowiedzieli nam też o swojej pracy i o możliwych źródłach pożaru oraz o tym, jak powinniśmy się zachować, kiedy wybucha pożar. (więcej zdjęć w grupie Sówki)Święto Ludwiczki – Dzień Pierwszy – Kino Bambino i Podchody


Dziś rozpoczęliśmy tydzień atrakcji związany z obchodami święta naszej Wesołej Ludwiczki.

Pierwszą atrakcją było RETRO KINO BAMBINO z bajką pt. "O Wesołej Ludwiczce" i z prawdziwym popcornem!Następnie po krótkim seansie rozpoczęła się prawdziwa zabawa w podchody. Chodziliśmy po całym przedszkolu odnajdując wszelkiego rodzaju wskazówki oraz listy z zadaniami do wykonania: rysowaliśmy laurki z serc, tańczyliśmy, pokonywaliśmy tor przeszkód, odgadywaliśmy zagadki, układaliśmy puzzle.A wszystko po to by na końcu odnaleźć Króla z Piernika. Tak jak Wesoła Ludwiczka!

Po krótkich zabawach z Królem każdy z nas wręczył mu własnoręcznie wykonaną laurkę a on poczęstował nas pysznym piernikiem własnego wypieku!


Zabawy w teatr

Przy okazji tygodnia bajek, nasza Pani przyniosła do sali pacynki, którymi pozwoliła nam się pobawić. W efekcie powstały trzy zupełnie nowe bajki: "O dzielnym leśniczym- pogromcy smoków", "O trzech siostrach", i nowa wersja Czerwonego Kapturka ze smokiem zamiast wilka.


Dzień Kobiet!


Dziś 8 marca świętowaliśmy w naszej grupie Dzień Kobiet.

 

Z okazji tego święta postanowiliśmy ogłosić konkurs na Miss Tygrysków.

 

Wszystkie dziewczynki chętnie uczestniczyły w różnorodnych zadaniach:

- chodziły na palcach, tyłem lub też na kolanach,

- śpiewały piosenki,

- pięknie się uśmiechały,

- stały na jednej nodze i wiele wiele innych.

W konkursie oczywiście najważniejsza była DOBRA ZABAWA!

 

W jury konkursu zasiadło trzech naszych obecnych panów Bruno, Oliwier oraz Kuba, którzy wybierali i nagradzali poszczególne panie. I tak oto:

- MISS WYBIEGU - zostały Zuzia i Karolina B.

- NAJBARDZIEJ ROZEŚMIANĄ MISS - została Gabrysia i Ola B.

- MISS RÓWNOWAGI - została Amelka

- NAJBARDZIEJ ROZSKAKANĄ MISS - została Patrycja Dz.

- MISS NAJDŁUŻSZEGO KUCYKA - została oczywiście Julka

- NAJBARDZIEJ ROZŚPIEWANĄ MISS - została Wiktoria

- MISS ZGADYWANEK - zostały Patrycja W., Hania oraz Ola K.

- MISS SZYBKOŚCI - Karolina M. oraz Patrycja W.


Mamo, Tato wolę wodę!


W minionym tygodniu w naszej grupie odbywały się zajęcia z programu edukacyjnego "Mamo, tato wolę wodę!". Poznaliśmy nowego przyjaciela "Zdrojka", który opowiadał nam ciekawe historie, graliśmy w gry edukacyjne na tabletach, ale co najważniejsze poznaliśmy wartości codziennego picia wody! Przypomnieliśmy sobie jak ważne jest oszczędzanie wody zarówno w przedszkolu jak i w domu. Na zakończenie naszego tygodnia bawiliśmy się w eksperymentowanie. Tworzyliśmy podwodny świat, sprawdzaliśmy co pływa, a co tonie, bawiliśmy się cieczą newtonowską.Postanowiliśmy również stworzyć naszego przyjaciela Zdrojka, tak aby i rodzice mogli go poznać.


Wizyta w Książnicy Podlaskiej


Dnia 1 marca wybraliśmy się do Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego Filia Nr 4, aby poznać bliżej zarówno pracę bibliotekarza jak i samej biblioteki. Mieliśmy okazję zwiedzić specjalny kącik dla dzieci i wybrać książkę do przeczytania.

 

A na koniec stworzyliśmy postać Smoka z wybranej bajki, czyli "Legendy o Smoku Wawelskim".

 

NASZE PRACE – DZIWNE MASKI

MAMA DAMIANA CZYTA BAJKI

Mama Damiana w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom zapoznała nas z nowymi przygodami Franklina.      

Odwiedziny piłkarza Jagiellonii Białystok- Łukasza Burligi

Spotkanie z Panami ze Straży Pożarnej

Czyste powietrze

Sówki uczestniczyły w Programie przedszkolnej edukacji antytytoniowej. Ziemia w 3D

DO ZABAWY NADAJE SIĘ WSZYSTKO

Smerfy sprytnie posługują się szczypcami doskonaląc chwyt przydatny do utrzymania narzędzia pisarskiego.

DZIEŃ KOBIET BARDZO WAŻNA RZECZ

Nasi chłopcy okazali się prawdziwymi dżentelmenami i nie zapomnieli o swoich koleżankach z grupy.
                  

BARDZO ZDROWE KANAPKI

Chleb już upieczony - pięknie wygląda, ładnie pachnie a jeszcze lepiej smakuje. Smerfy stanęły przed wyzwaniem samodzielnego wykonania kanapek na śniadanie. Trud włożony w ich wykonanie nie poszedł na marne, bo dzieci nie zostawiły ani okruszka. Dowiodły wszystkim, że są samodzielne i potrafią przyrządzać smakowite przekąski.
                    

W ZIARENKOWIE – PIECZEMY CHLEB

W  nowej krainie nie tylko poznajemy skąd się bierze chleb, jak rośnie zboże, ale również samodzielnie, no prawie samodzielnie wykonujemy chleb. Zaczynając od rozszyfrowanie przepisu, poprzez odmierzenie i wsypanie składników, dodanie wody, zakwasu,  po trudne i ciężkie mieszanie, na włożeniu do formy kończąc. Potem już tylko kilka godzin w ciepełku aby chlebek urósł i myk do pieca dzięki naszym wspaniałym paniom kucharkom.

W ziarenkowie

W tym tygodniu dzieci uczęszczające do grupy "Smerfy" poznają wiadomości dotyczące pieczywa oraz różnych ziarenek. W związku z tym udaliśmy się do pobliskiej piekarni, aby obejrzeć jakie są rodzaje pieczywa i kupiliśmy je na spróbowanie. Po powrocie do przedszkola dzieci degustowały m.in. drożdżówki, chleby. Dzieci stwierdziły że kupione pieczywo jest przepyszne, a na talerzach zostały jedynie okruszki :)  .

„Wizyta pani Fryzjerki -mamy Oskara w grupie”

Tata Antosia w akacji „Cała Polska czyta dzieciom”

Bal choinkowy- PROMYCZKI

Szachowe Mistrzostwa Miasta

Poznajemy Tangram

Łamigłówka i pracuje główka

Pomocny alfabet

Układamy wyrazy a nawet zdania- trudna jest sztuka pisania i czytania :) powolutku się uczymy bo do szkoły przecież dążymy :)

V Edycja Międzyzerówkowych Rozgrywek pod hasłem „Zerówka – sprawne ciało, mądra główka”- Zawody sportowe w Szkole Podstawowej Nr 12

Zawody między zerówkami:) Uroczyście ogłaszamy że drugie miejsce mamy :)

KONKURS PLASTYCZNY – BIAŁYSTOK MOJE MIASTO

Dziewczynki z naszej grupy - Lena i Zosia wzięły udział w konkursie plastycznym BIAŁYSTOK NASZE MIASTO zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 76. Zadanie wcale nie było łatwe, bo był to konkurs na żywo. Trzeba było rysować na prawdziwych sztalugach i  w ograniczonym czasie. Dziewczyny spisały się na medal. Obie otrzymały wyróżnienia. Gratulacje!

Wizyta w cukierni Cukier-Lukier

23 lutego wybraliśmy się w daleką podróż aby zwiedzić najmniejszą fabrykę słodyczy oraz poznać i obserwować sposób ręcznego wytwarzania słodkości. krok po kroku obserwowaliśmy ten proces- najpierw rozniósł się pyszny zapach karmelu, po wybraniu smaku widzielismy jak Pani farbuje go na zielono i czerwono a nawet jak karmel zmienia kolor poprzez rozciąganie. każde dziecko miało okazję zrobić własne dwa lizaki które zabrały ze sobą na pamiątkę. pozdrawiamy i gorąco polecamy :)

Wizyta Radia JARD

21 lutego odwiedziły nas Panie z radia Jard, rozmawiały z dziećmi na temat tego kim jest teściowa? dlaczego bociany odlatują? Oraz z czego powstaje czekolada? Dzieci świetnie sobie poradziły :) składały także życzenia wszystkim znajomym kobietom z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.
 

Walentynki w Smerfach

Walentynki

Dnia 14.02.2018 roku w naszym Przedszkolu obchodzone były Walentynki. W tym dniu wszystkie przedszkolaki miały na sobie czerwone ubrania. Naszą walentynkową zabawę rozpoczęliśmy od rozmowy na temat pochodzenia tego święta. Dzieci przechodziły  przez wielkie serce ustawione w sali oraz tańczyły w parach w rytm walentynkowej muzyki. Przedszkolaki mogły popisać się znajomością bajek w walentynkowym quizie. Na koniec rozdane zostały kartki walentynkowe :). 

Walentynki

14 lutego był dla sześciolatków prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjażni. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach. Rozdane zostały kartki z ,, Poczty Walentynkowej''. Walentynki rozdawały też dzieci na spacerze.

14 Luty – Walentynki


Dziś wszystkie przedszkolaki świętowały Walentynki.

Specjalnie na ten dzień dzieci ubrały się do przedszkola na kolor czerwony.Po krótkich zabawach ruchowych ...... zostały rozdane kartki z naszej "Poczty Walentynkowej".

 

Walentynki z życzeniami otrzymały nie tylko dzieci ale również i pracownicy naszego przedszkola.

 

LEPIENIE Z CIASTOLINY TO FAJNA RZECZ

   

UKŁADAMY PIRAMIDĘ ZDROWIA

   

POWIEDZIAŁ BARTEK, ŻE DZIŚ TŁUSTY CZWARTEK


Nasze pączki z masy solnej wyglądały smakowicie.

LECIMY W KOSMOS

Rakiety naszego projektu na pewno polecą daleko............
              

Walentynki

 

DZIEŃ BABCI I DZIADKA


Najpierw pokazaliśmy Babciom i Dziadkom nasze Jasełka a potem razem świętowaliśmy przy słodkich ciasteczkach.

Dyskoteka Walentynkowa ;-)

Zabawy na śniegu

TŁUSTY CZWARTEK

Wycieczka do SALONU FRYZJERSKIEGO

Urodziny Filipa

Poznajemy Kosmos

Najpierw rysowaliśmy gwiazdy nie wiadomo po co :) Pani mówiła zobaczycie :)no to rysowaliśmy....:)

Okazało się, ze to będzie kosmos... jak kosmos to i planety... rysowaliśmy razem, potem łączyliśmy sylaby w nazwy planet, podpisywaliśmy, układaliśmy w odpowiedniej kolejności- nawet krążyliśmy wokół słońca:)

a jak kosmos to i podróże kosmiczne- oglądaliśmy ciekawe filmiki o lotach w kosmos, obserwowaliśmy na czym polega zjawisko nieważkości- trochę śmieszne ... jak umyć ręce w kosmosie? i stworzyliśmy nasze własne rakiety- wspólnie- no i ufoludki w małych stateczkach....achhhh działo się a w piątek odwiedziło nas jeszcze planetarium :) super
 

Wizyta w Książnicy Podlaskiej

Wybraliśmy się do pobliskiej biblioteki na ciekawe zajęcia. Pani bibliotekarka czytała nam wesołą bajkę. Robiliśmy kolorowe chmurki i oglądaliśmy film.

Dzień Babci i Dziadka

Zajęcia otwarte dla rodziców

Dnia 19. 01. 2018 r  Sówki pokazały rodzicom zdobyte umiejętności

Dzień Babci i Dziadka

Karnawałowa Fotobudka

Pomagamy zwierzętom

Grupa "Smerfy" wzięła udział w kolejnym projekcie „Poszukiwaczy przygód”  pt. „W krainie dobrych uczynków". Dzieci dowiedziały sie jak powinny pomagać zwierzętom oraz utrwaliły nawy ptaków odlatujących na zimę z Polski oraz zostających. Przedszkolaki przejęły się losem zwierząt podczas zimy i zobowiązały się rozglądać czy żadne z nich nie potrzebuje ludzkiej pomocy.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Mama i siostrzyczka Bartusia w akcji „Cała Polska czyta dzieciom”

Gratulujemy !

Dnia 16.01.2018 roku odbyło się rozstrzygnięcie międzyprzedszkolnego konkursu ,,Las zimą'' organizowanym przez Przedszkole Nr 85. Miło nam poinformować, że nasza Magda zdobyła w nim wyróżnienie.

CHOINKA W SMERFACH

               

OBRAZKI

Guziczki i patyczki to doskonały materiał nadający się do układania obrazków. Przekonajcie się sami!!!!!

PRZEDSZKOLNE JASEŁKA DLA RODZICÓW

W tym roku Smerfy przedstawiły po raz pierwszy dla rodziców  Jasełka. Wszyscy bardzo wczuli się w swoje role i z wielkim zapałem zaangażowali w przedstawienie.

Po przedstawieniu odbył się oczywiście długo oczekiwany poczęstunek. Wszyscy   byli bardzo zadowoleni a dzieci długo słuchały pochwał od swoich najbliższych.
 

Urodziny Magdy i Nikoli

Eh w grupie to już Nasza tradycja:) Śpiewamy Sto lat - życzonka - koronka - i serduszka :) I tym razem dwie solenizantki uśmiechnięte od uszka do uszka :) :)

Pomagamy ptakom

Dowiedzieliśmy się czym należy dokarmiać ptaki zimą, jak zwierzęta przetrzymują tą trudna dla nich porę... teoria musiała więc stać się praktyką- zawiesiliśmy karmnik dla ptaków :) chcemy pomagać :)

Spacer maluszków i obserwacja zimowej aury

Praca grupowa

Pingwinki

Chociaż za oknem nie ma śniegu, to Biedronki poznają lodowa krainę zamieszkałą przez pingwiny.

CZY WAM NIE PRZYSZŁO KIEDYŚ DO GŁOWY, ŻE ŚNIEG POWINIEN BYĆ KOLOROWY…..

     

Robimy choinkę

Imieninowe pierniczki Gabrysi

W Krainie Magii Świąt

Dzieci uczęszczające do grupy ,,Smerfy" brały udział w kolejnym już bliżej przedszkolnym projekcie edukacyjnym pt. ,,W krainie Magii Świąt" . Przedszkolaki  sprawdzały jakie igły ma świerk i sosna oraz jaki jest ich zapach. ,,Smerfy" układały chronologicznie historyjkę obrazkową związaną z ubieraniem choinki, następnie chętne dzieci ją opowiadały. Nasze zajęcia zakończyliśmy choinkową zabawą ruchową :)

Jasełka

Teatrzyk

Wesołych Świąt

Najdłuższy łańcuch choinkowy-

Zorganizowaliśmy w grupie konkurs zespołowy

na najdłuższy łańcuch choinkowy.

Dzielnie dzieci pracowały

sobie nawzajem pomagały...

Zespoły tylko 7 minut miały...

a zegarki czas odmierzały...

Gdy czas już był skończony

łańcuch musiał zostać zmierzony...

Zespoły szczerze oceniały

i nagrody w cukierkach za to miały... :)
 

Piernikowe pyszności

Nasze kochane dzieci ugościły Nas w tym roku :) mieliśmy okazję próbować pysznych pierników, które dzieci piekły i ozdabiały w domach ze swoimi Rodzicami. Dziękujemy Wszystkim :) (nie wszystkich udało się "złapać" na zdjęciu ale pamiętamy i o Was )
 

Jasełka

Dziękujemy Wszystkim Dzieciom i Rodzicom za zaangażowanie włożone w przygotowanie Jasełek, to był szczególny wieczór.

Przygotowujemy się do Jasełek

Dzieci  z grupy VI naprawdę dzielnie i ciężko pracowały aby zaprezentować Rodzicom i Dzieciom z przedszkola Jasełka. Pomagały nawet przy tworzeniu stajenki- dobierały i przynosiły stroje.

Sudoku i takie tam… :)

szukamy przeróżnych sposobów aby praca stała się ciekawą zabawą :) czy znacie sudoku... ?    

Ręka gotowa do pisania

ćwiczymy rysując magicznym pędzelkiem - spróbuj nie oderwać ręki :)  

Wieczór kolęd


15 grudnia o godzinie 16.00 zebraliśmy się wszyscy by wspólnie świętować zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Każdy z rodziców otrzymał śpiewnik i mógł razem z nami kolędować.

 

Oczywiście nie mogło zabraknąć występu pięknych aniołków...

 

... oraz naszych chłopców.Zagraliśmy również kolędę "Lulajże Jezuniu" na dzwonkach diatonicznych.Po części artystycznej, odbyły się warsztaty rękodzieła. Każdy rodzic ze swoim dzieckiem mógł stworzyć bombki na choinkę, wykonane z masy porcelanowej oraz rolek po papierze.Powstały naprawdę śliczne pamiątki na choinkę.

Za trud włożony w występ oraz super wykonanie bombek czekał na dzieci słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, za który serdecznie dziękujemy!

Spotkanie świąteczne cz.2

Pierwszy występ przed rodzicami- spotkanie świąteczne

Dnia 15 grudnia2017r., grupa promyczków wystąpiła przed najważniejszą widownią- swoimi rodzicami. Dzieci pięknie recytowały wiersze i śpiewały piosenki o tematyce świątecznej.  Do wspólnej zabawy oraz pracy zaproszeni zostali również rodzice. Najpierw była wspólna wyprawa po choinkę a następnie jej ubieranie ;-)

Spotkanie choinkowe z rodzicami

12.12.2017 „Skrzaty miały spotkanie choinkowe z rodzicami. Dzieci wystąpiły ze świątecznym repertuarem, a następnie wspólnie z rodzicami wykonały ozdoby choinkowe z papieru.


Przedszkole w pocztówce

Drodzy Rodzice!
Od jakiegoś czasu dzieci z innych przedszkoli w Polsce przesyłają do nas pocztówki i listy, w których pokazują nam swoje miasta i opowiadają o sobie. Teraz przyszła nasza kolej, więc z panią Honoratką tworzyliśmy niespodzianki dla dzieci, które następnie wspólnie wysłaliśmy. Mamy nadzieję, że im się spodobały, bo bardzo się staraliśmy.
Przegląd Twórczości Plastycznej Dzieci w Klanzie

Nasza Hania stworzyła pracę na wystawę, pt. "Miś z książeczki, miś bajkowy..." i wzięła udział w Przeglądzie Twórczości Dzieci zorganizowanym przez Klanzę.
A oto Hania i jej praca:


Szewczyk Dratewka na planie filmowym

Mamo, Tato
Czy pamiętacie, jak w październiku jeździliśmy na przedstawienie? Uczyliśmy się na nim, jak powstają filmy i sami wcieliliśmy się w role aktorów! Niedawno nasza pani Honoratka włączyła nam bajkę, którą wtedy nakręciliśmy! Na tablicy ogłoszeń jest link do filmu, abyście i Wy mogli obejrzeć efekt końcowy naszej pracy.
Gratulujemy!

Dnia 06.12.2017 roku odbyło się rozstrzygnięcie konkursu w Fabryce Misia. Miło nam jest poinformować, iż nasza Amelka zdobyła w nim wyróżnienie! Na konkurs wpłynęło aż 6000 prac dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych.
AMELKA GRATULUJEMY I JESTEŚMY Z CIEBIE DUMNI!
A oto wyróżniona praca: